Депилатори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.450 MKD1.999 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
-34%
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример
Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно облику..
1.450 MKD2.199 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Scholl WET & DRY апарат за стругање пети
SCHOLL Velvet За влажно и суво користење се полни на полнач, се користи безжична. Може да се к..
1.799 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Scholl Velvet Smooth Pink апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.698 MKD
без ДДВ: 1.439 MKD
COLOSSUS CSS-6200B Депилатор
Сет брич и депилатор Брзо и лесно одстранување на влакна со ефект кој трае и до 4 недели Сила..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-6200A Депилатор
Депилира,бричи и шиша се во едно Модерен дизајн,пријатен за ракување. Депилатор 3 во 1 Глава ..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
COLOSSUS CSS-6200 Депилатор
Бричи,шиша,депилира. 2 апарата во 1. Работи на водено и суво. Депилатор за ефикасно одстран..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS