Депилатори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Депилатор
Сет брич и депилатор. Брзо и лесно одстранување на влакна со ефект кој трае и до 4 недели. Сила 3W. ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Депилатор
Депилира,бричи и шиша се во едно. Модерен дизајн,пријатен за ракување. Депилатор 3 во 1. Глава на де..
2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Депилатор
Бричи,шиша,депилира. 2 апарата во 1. Работи на водено и суво. Депилатор за ефикасно одстранување на ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
Unimaks © 2018. UKION SHOPS