Фенови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-6260C Фен за сушење коса
Сила 1000W Две брзини на дување Рачка на склопување Идеален за патување ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
599 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra RH-1803AM-1 (Black - Pink) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
COLOSSUS CSS-6265 Фен четка за коса
IONIC фен четка за коса. Сила 1000W. 2 температурни подесувања,2 додатока. Заштита од прегр..
1.650 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
COLOSSUS CSS-6264 Фен четка за коса
​IONIC фен и четка за коса во едно. 3 температурни подесувања. Ротирачка четка. Двосмерна. ..
3.050 MKD
без ДДВ: 2.585 MKD
COLOSSUS CSS-6260B Фен за коса
​Сила 1200W. 2 температурни подесувања,заменлив филтер на поклопување. ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CSS-6260 Фен за коса
​Рачка на поклопување. Функција за ладно дување. Усмерувач на воздухот. 2 брзини,2 температ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CSS-6255 Фен за коса
​IONIC. Сила 1800W. 2 брзини,можност и за дување на ладен воздух.  ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-6250 Фен за коса
​IONIC. Сила 2200W. Умерувач на воздух. Можност за дување и на ладен воздух.  ..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS