Пегли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ISKRA SL-2022 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2200W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
-20%
ISKRA SL-2088A Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
1.199 MKD1.499 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-17%
ISKRA SL-8822 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2800W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.499 MKD2.999 MKD
без ДДВ: 2.118 MKD
ISKRA SL-158 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Моќност: 2400W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на канистерот за вода: ..
2.199 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
COLOSSUS CSS-6553 Пегла на пареа со керамичка плоча
Керамичка грејна плоча Пеглање на суво/функција прскање/пареа/вертикална пареа/континуална паре..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-6552B Пегла на пареа
Пеглање на суво/функција прскање/пареа/континуирана пареа/вертикална пареа Функција за самочист..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
COLOSSUS CSS-6552 Пегла на пареа
Керамичка грејна плоча Со метално дно Пеглање на суво/функција пркање-пареа/променлива пареа/..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
COLOSSUS CSS-6551B Пегла на пареа
Керамичка грејна плоча. Функции прскање/пареа/континуирана пареа. Функција на самочистење. ..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
COLOSSUS 000 Дрвена даска за пеглање
Можност за подесување на висината. Димензии 122х31цм. Дрвена даска за пеглање. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CSS-6550 Пегла на пареа
Грејна плоча со керамички слој. Функција за прскање/пареа/континуирана пареа/вертикална пареа/у..
2.450 MKD
без ДДВ: 2.076 MKD
COLOSSUS CSS-6551 Пегла
Грејна плоча од не ’рѓосувачки челик. STAINLESS STEEL дно. Пеглање на суво. Подесување на т..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS