Пегли и стајлери за коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-6268А Керамичка пегла за коса
LED дисплеј 9 температурни подесувања од 150С - 230С Сила 60W Копче за заклучување на пегла..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-6263 Фигаро апарат за коса
​PTC грејач. Заштита на косата од прегрејување. ON/OFF прекидач со  индикаторно ЛЕД свет..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6265A Дигитална електрична четка за коса
3Д керамичка четка за нежно исправување на коса. LED дисплеј. Максимум 230’. Автоматско иск..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6269 Мини патна пегла за коса
​LED индикатор за вклученост. Максимална сила  30W. Идеална за патување поради својата д..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS CSS-6268B Пегла за коса
​Исправување,четкање и виткање на коса. 80’-виткање на коса. 210’-исправување на коса. Заме..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-6268 Пегла за коса
​LED индикатор за вклученост. ON/OFF прекинувач за вклученост/исклученост. Максимална сила 30..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-6267 Сет за обликување на коса
​3 различни апарати во 1. Сила 50W. Керамички слој на плочите. 5 можни начини на обликување..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS