Телесни ваги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-3502 Телесна дигитална вага
Капацитет од 100гр до 180кг Автоматско исклучување Стаклена платформа ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3501 Телесна дигитална вага
4 сензори Капацитет на мерење до 180кг Автоматско исклучување стаклена платформа ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3250 Телесна дигитална вага
​Дигитална телесна вага Мери до150кг Мери од 100гр LCD дисплеј 4 сензори Стаклена ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3260 Телесн вага
​Дигитална телесна вагаМ Мери до 150кг Мери од 100гр LCD дисплеј 4 сензори Стаклена ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3600 Телесна вага
​Мери до 130кг. Аналогна. Мери на 1кг. Во 2 бои сина и бела. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CSS-3312 Мултифункционална дигитална вага
​Мултифункционалност: мери телесни маснотии,хидратација. Препорачува потребено внесување на кал..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
COLOSSUS CSS-3102 Дигитална телесна вага
​Можност за користење и како ѕиден саат. Димензии 97х21мм. 4 сензори за мерење. Мери од 100..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-3400 Телесна дигитална вага
​Дигитална Мери од 100гр до 150кг. LCD дисплеј. 4 сензора Стаклена. ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS