Здрава исхрана

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-333 EXCELLENT Сет
Револуционарно 9-слојно дно, 5 стаклени поклопувачи, 5 сада со димензии:  -шерпа1: 16х10,5цм..
5.990 MKD
без ДДВ: 5.076 MKD
COLOSSUS CSS-5006A Фритеза
Метална Сила 2000W Капацитет на масло 3Л Поклопувач што може да се одвои Сад за храна што..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
749 MKD
без ДДВ: 635 MKD
Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
399 MKD
без ДДВ: 338 MKD
Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.440 MKD
без ДДВ: 1.220 MKD
Laica Stream 3000 J31 Бокал за филтрирање вода
Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење ..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra SW-288 Рачен стапен блендер
Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Iskra HY-1302 smoothie maker
Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/6..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Iskra HB-02S Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Iskra HB-01S Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Iskra HB-01 Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
COLOSSUS CSS-5415B Рачен блендер
Сечило од не ’рѓосувачки челик Сила 350W TURBO функција За пасирање на храна ..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-5330 Дехидратор-сушач на храна
Сила 250W Температура на работа/сушење 35’-70’ Одредени производи имаат одредена температура ..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS CL-157 Сет керамички тави
Сет од 3 керамички тави Модерна,ергномса рачка Керамички слој Димензии 26цм,22цм,18цм ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
COLOSSUS CL-150 Керамаичка тава
Керамики слоп со NANO технологија Лесна заодржување Димезија 28цм ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-139 Керамаичка тава
Димезија 26цм Облжена со квалитетен керамички слој Нелеплво дно Произведено понајнови произ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-156 Стаклен поклпувач
Поклопувч за тави,тепсии,wok и слично Димензија 28цм ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
COLOSSUS CL-155 Керамичка wok тава со поклопувач
Обложена со IVORY керамика Со поклопува  Лесно за одржување Димензии 28цм ..
2.650 MKD
без ДДВ: 2.246 MKD
COLOSSUS CL-145 Керамичка wok тава со поклопувач
Од керамика со NANO технологија Лесна за одржувае Димензија 28цм ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5702 Тепсија со поклопувач
Димензии 41х29,5х7цм. Од не ’рѓосувачки челик. Со поклопуач. ..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
COLOSSUS CSS-5425B Соковник мултипрактик 4 во 1
4 во 1 функција Функции: соковник.,блендер,мелник,дроби Сила 550W Број на вртежи во минута ..
5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
COLOSSUS CSS-5005 Турбо халоген пекач
Пече,грилува,пржи,готви на пареа,одмрзнува,подргејува и слично Подготовка на пудинг и пуканки ..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
COLOSSUS CSS-5232 Пекач за леб
Можност за печење на леб со грамажа од 480гр или 650гр Сила 600W 12 различни програми за пече..
5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
COLOSSUS CSS-5006B Фритеза на топол воздух
Без масло Пржи и  тостира (грилува) храна Топлиот воздух подеднакво циркулира околу хран..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
COLOSSUS CSS-5332 Дехидратор-сушач на храна
Сила 350W 5 тацни Капацитетот на тацните е 1кг поединечно 6 сада за подготовка на јогурт ..
4.400 MKD
без ДДВ: 3.729 MKD
COLOSSUS CSS-5435 Електрична цитрусна цедалка
Преса за цедење лимон,портокал и друго Сад со капацитет од 1,2Л Сила 50W Поклопувач 2 дод..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5429A Блендер
Сила 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5429 Блендер
Сила од 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5412 Блендер
Сила 500W Капацитет 1,5Л 2 брзини Плус ротација Мобилен бокал лесен за одржување Ножот ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5410 Блендер
Сила 500W Количина 1,5Л 2 брзини Сигурносен микропрекинувач Боја црна ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5412A Блендер
Со додаток за мелење Количина 1,5Л Сила 500W 2 брзини. Сигурносен микропрекинувач Боја ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS