Апарат за готвење на пареа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5430 Готвач на пареа
Максимална сила 700W 3 различни садови за храна со вкупен капацитет од 11,10Л (капацитети на са..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS