Апарат за јогурт

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5431 Апарат за јогурт
Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови Процесот на правење јогурт трае помалку од 12 сат..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS