Апарати за тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5540 Апарат за тестенини
Материјал: не'рѓосувачки челик Машинката се состои од два дела: дел со ролер (главен дел) кој с..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
LAICA PM2000 апарат за тестенини
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД 1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож, 1 рачка, 1 спојка со завртка,..
2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS