Блендери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5427 Соковник
Сила 800W Посебен сад за сок и отпадок Вкупен капацитет на садот до 0,5Л Сигурносен систем ..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
COLOSSUS CSS-5436  Електрична цитрусна цедалка
Вкупна количина на садот до 1Л Сила 50W 2 додатоци за цедење Поклопувач за садот ..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5435B Електрична цитрусна цедалка
Сад со максимална количина од 0,5Л Сила 40W Поклопувач за садот ..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-5410A MULTIPRAKTIK Блендер
Сила 600W 2 брзини плус функција Сигурносен систем 1 сад за блендирање плус ножеви за бленд..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
COLOSSUS CSS-5415A Рачен блендер
Со иноксно дно за блендирање Сила 250W 2 брзини Ергономски дизајн ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-5415C Рачен блендер
Сила 150W Копче за вклучување и исклучување Идеален за блендирање,пасирање,миксирање и друго ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Iskra SW-288 Рачен стапен блендер
Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергон..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Iskra HY-1302 smoothie maker
Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/6..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
COLOSSUS CSS-5415B Рачен блендер
Сечило од не ’рѓосувачки челик Сила 350W TURBO функција За пасирање на храна ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CSS-5425B Соковник мултипрактик 4 во 1
4 во 1 функција Функции: соковник.,блендер,мелник,дроби Сила 550W Број на вртежи во минута ..
5.400 MKD
без ДДВ: 4.576 MKD
COLOSSUS CSS-5435 Електрична цитрусна цедалка
Преса за цедење лимон,портокал и друго Сад со капацитет од 1,2Л Сила 50W Поклопувач 2 дод..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5429A Блендер
Сила 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5429 Блендер
Сила од 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5412 Блендер
Сила 500W Капацитет 1,5Л 2 брзини Плус ротација Мобилен бокал лесен за одржување Ножот ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5410 Блендер
Сила 500W Количина 1,5Л 2 брзини Сигурносен микропрекинувач Боја црна ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5412A Блендер
Со додаток за мелење Количина 1,5Л Сила 500W 2 брзини. Сигурносен микропрекинувач Боја ..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
COLOSSUS CSS-5700 Метална цедалка за тестенини
Со метална рачка Боја:инокс Димензии: 26цм на 6цм ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS