Рачни и електрични блендери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5410A MULTIPRAKTIK Блендер
Сила 600W 2 брзини плус функција Сигурносен систем 1 сад за блендирање плус ножеви за бленд..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
COLOSSUS CSS-5415A Рачен блендер
Со иноксно дно за блендирање Сила 250W 2 брзини Ергономски дизајн ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-5415C Рачен блендер
Сила 150W Копче за вклучување и исклучување Идеален за блендирање,пасирање,миксирање и друго ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CSS-5415B Рачен блендер
Сечило од не ’рѓосувачки челик Сила 350W TURBO функција За пасирање на храна ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CSS-5429A Блендер
Сила 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5429 Блендер
Сила од 300W Капацитет од 500мл 1 брзина Сечило од не’рѓосувачки челик ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5412 Блендер
Сила 500W Капацитет 1,5Л 2 брзини Плус ротација Мобилен бокал лесен за одржување Ножот ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5410 Блендер
Сила 500W Количина 1,5Л 2 брзини Сигурносен микропрекинувач Боја црна ..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5412A Блендер
Со додаток за мелење Количина 1,5Л Сила 500W 2 брзини. Сигурносен микропрекинувач Боја ..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS