Цедалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5436  Електрична цитрусна цедалка
Вкупна количина на садот до 1Л Сила 50W 2 додатоци за цедење Поклопувач за садот ..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5435B Електрична цитрусна цедалка
Сад со максимална количина од 0,5Л Сила 40W Поклопувач за садот ..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
COLOSSUS CSS-5435 Електрична цитрусна цедалка
Преса за цедење лимон,портокал и друго Сад со капацитет од 1,2Л Сила 50W Поклопувач 2 дод..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
COLOSSUS CSS-5700 Метална цедалка за тестенини
Со метална рачка Боја:инокс Димензии: 26цм на 6цм ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS