Соковници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5427 Соковник
Сила 800W Посебен сад за сок и отпадок Вкупен капацитет на садот до 0,5Л Сигурносен систем ..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
COLOSSUS CSS-5425B Соковник мултипрактик 4 во 1
4 во 1 функција Функции: соковник.,блендер,мелник,дроби Сила 550W Број на вртежи во минута ..
5.400 MKD
без ДДВ: 4.576 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS