Бокали за вода

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
749 MKD
без ДДВ: 635 MKD
Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал
5 фази на филтрација Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата Ионска смеса - ги отс..
399 MKD
без ДДВ: 338 MKD
Laica Stream 3000 J31 Бокал за филтрирање вода
Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење ..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
COLOSSUS CL-350 Бокал за филтрирање вода
Извондреден систем за контролирање на протокот на вода Дизајниран внатрешен филтер против чадењ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS