Дехидратори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5330 Дехидратор-сушач на храна
Сила 250W Температура на работа/сушење 35’-70’ Одредени производи имаат одредена температура ..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS CSS-5332 Дехидратор-сушач на храна
Сила 350W 5 тацни Капацитетот на тацните е 1кг поединечно 6 сада за подготовка на јогурт ..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS