Фритези

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5006C XXL Фритеза на топол воздух
ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ УПОТРЕБА НА МАСЛО Топлиот воздух циркулирано ја загрева храната Сиг..
5.490 MKD
без ДДВ: 4.653 MKD
COLOSSUS CSS-5004 Фритеза на топол воздух
ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ ДОДАТОК НА МАСЛО Сила 1000W Топлиот воздух подеднакво циркулира око..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
COLOSSUS CSS-5004B Фритеза на топол воздух
Сила 1000W Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната Сигурносен механизам во текот на..
4.200 MKD
без ДДВ: 3.560 MKD
COLOSSUS CSS-5006A Фритеза
Метална Сила 2000W Капацитет на масло 3Л Поклопувач што може да се одвои Сад за храна што..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5006B Фритеза на топол воздух
Без масло Пржи и  тостира (грилува) храна Топлиот воздух подеднакво циркулира околу хран..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS