Пекачи за леб

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5232 Пекач за леб
Можност за печење на леб со грамажа од 480гр или 650гр Сила 600W 12 различни програми за пече..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS