Шерпи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-333 EXCELLENT Сет
Револуционарно 9-слојно дно, 5 стаклени поклопувачи, 5 сада со димензии:  -шерпа1: 16х10,5цм..
5.990 MKD
без ДДВ: 5.076 MKD
-41%
COLOSSUS CL-141 Керамичка шерпа
Шерпа со модерен дизајн. Керамичка шерпа со димензија 26цм,длабочина од 6,5цм. Стаклен поклопувач со..
2.006 MKD3.400 MKD
без ДДВ: 1.700 MKD
-41%
COLOSSUS CL-113 Сет помали шерпи
Сет помали шерпи без поклопувач. 5 шерпи со долги рачки. Димензии 12/14/16/18/20цм ..
2.095 MKD3.550 MKD
без ДДВ: 1.775 MKD
-41%
COLOSSUS CL-223 Професионален сет од 17 парчиња
Не’рѓосувачки челик,Ѕ/Ѕ. Стаклено/метални поклопувачи со термометри. 16х8цм шерпа/една рачка и покло..
8.614 MKD14.600 MKD
без ДДВ: 7.300 MKD
-41%
COLOSSUS CL-116 Професионален сет од 17 делови
Сетот вклучува 17 делови од не ’рѓосувачки челик. Метални поклопувачи со термометри. 16х8цм шерпа/по..
8.614 MKD14.600 MKD
без ДДВ: 7.300 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS