COLOSSUS CL-141 Керамичка шерпа

COLOSSUS CL-141 Керамичка шерпа

2.808 MKD
без ДДВ: 2.380 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-141
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шерпа со модерен дизајн. Керамичка шерпа со димензија 26цм,длабочина од 6,5цм. Стаклен поклопувач со голема рачка. Поклопувачот на ивиците е обложен со силиконски прстен,шерпата е обложена со специјален слој на керамика за подолго времетраење. Нелепливо дно и силиконска рачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS