COLOSSUS CL-116 Професионален сет од 17 делови

COLOSSUS CL-116 Професионален сет од 17 делови

12.060 MKD
без ДДВ: 10.220 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-116
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот вклучува 17 делови од не ’рѓосувачки челик. Метални поклопувачи со термометри. 16х8цм шерпа/поклоп и една рачка. 16х8цм шерпа/поклоп и две рачки. 20х11цм шерпа со поклоп. 20х9,5цм универзален стимер. 24х13,5цм шерпа со поклоп. 24х6,5цм тавче со поклоп. 20цм  сад за салата со пластичен поклопувач. Ѕ/Ѕ корпа со рачка. 1 подлога. 1 вакум рачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS