COLOSSUS CL-113 Сет помали шерпи

COLOSSUS CL-113 Сет помали шерпи

2.932 MKD
без ДДВ: 2.485 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-113
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет помали шерпи без поклопувач. 5 шерпи со долги рачки. Димензии 12/14/16/18/20цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS