Керамички тави

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-157 Сет керамички тави
Сет од 3 керамички тави Модерна,ергномса рачка Керамички слој Димензии 26цм,22цм,18цм ..
2.150 MKD
без ДДВ: 1.822 MKD
COLOSSUS CL-150 Керамаичка тава
Керамики слоп со NANO технологија Лесна заодржување Димезија 28цм ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-139 Керамаичка тава
Димезија 26цм Облжена со квалитетен керамички слој Нелеплво дно Произведено понајнови произ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-156 Стаклен поклпувач
Поклопувч за тави,тепсии,wok и слично Димензија 28цм ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
COLOSSUS CL-160 SMART керамичка тава
Единствена на пазарот-ТOP RING Специјален слој на ивицата на тавата кога достигнува потребна те..
1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
COLOSSUS CL-153 Сет крамички тави со спатула
Сет од 3 парчиња 22 цм тава, 26 цм тава и 1 шпатула Керамички внатрешен слој Soft tоuch&nbs..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
COLOSSUS CL-152 Сет керамички тави
2 керамички тави 24 цм тава и 28 цм тава Внатрешен керамички слој Soft touch  рачка ..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
COLOSSUS CL-147 Мермерна керамичка тава
Обем 28 цм Силиконска рачка Произведено  по најнови призводствени спецификации ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
COLOSSUS CL-143 Керамаичка тава
Обем 26 цм Дизајнирана со модерен принт Soft touch  рачка ..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CL-130 Специјално структуирана тава
Големина 28 цм Лесна за одржување Двапати обложена со специјална мрежа со нелеплива структура..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-117 Тава со стаклен поклопувач
Не’рѓосуваки челик Големина 30 цм Дебелина на челик 0.8 мм ..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS