Тепсии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тепсија со поклопувач
Димензии 41х29,5х7цм. Од не ’рѓосувачки челик. Со поклопуач. ..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Тепсија за крофнички
Димензии 40х30 цм. 12 калапи. Од не’рѓосувачки челик.  ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Тепсија за проја
12 калапи за проја. Димензии 35х27 цм. Обложена со нелеплив,заштитен слој против загорување. ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Тепсија за проја
12 калапи за проја во цветен облик. Обложена со нелеплив,заштитен слој против загорување. ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Овална тепсија со поклопувач
Со рачки за лесно ракување. Димензии (со рачки 49,5 цм) 44,5х31х9 цм. Обложена со заштитен нелеплив ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.250 MKD
Тепсија со грил решетки
Грил решетка. Обложена со специјален нелеплив слој против загорување. Димензии 44,5х32х75 цм.  ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Длабока тепсија со решетка
Со рачки за лесно ракување. Димензии (со рачки 49,5 цм) 41х31,5х8 цм. Обложена со нелеплив слој прот..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Керамичка тепсија
Димензии 40х25х5.5 цм. Обложена со квалитетен керамички слој. Произедено по најнови производствени с..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Керамичка тепсија
Димензии 42.8х25.3х3.3 цм. Обложена со квалитетен керамички слој. Произведена по најнови производств..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Керамичка тепсија
Димензии 35х25х6 цм. Дизајнирана со модерен принт. ..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Мермерна керамичка тепсија
Длабока,мермерна,керамичк тепсија. Димензии 37х27х7 цм. Силиконски рачки. Поизведена по најновите пр..
2.650 MKD
без ДДВ: 2.246 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS