Wok тави

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-155 Керамичка wok тава со поклопувач
Обложена со IVORY керамика Со поклопува  Лесно за одржување Димензии 28цм ..
2.650 MKD
без ДДВ: 2.246 MKD
COLOSSUS CL-145 Керамичка wok тава со поклопувач
Од керамика со NANO технологија Лесна за одржувае Димензија 28цм ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CL-142 Керамичка wok тава
Обем 26 цм Дизајнирана со модерен принт Soft touch рачка ..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CL-118 Wok сет
Не’рѓосувачки челик Големина 30 цм Сет: wok и steamer wok Steamer wok за готвење на пареа. ..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS