Турбо пекач

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5005 Турбо халоген пекач
Пече,грилува,пржи,готви на пареа,одмрзнува,подргејува и слично Подготовка на пудинг и пуканки ..
5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS